Reteaua teritoriala Otto Broker

BUCURESTI

   

Asigurari Fondul Social European

reteaua otoo broker

Otto Broker Iasi

OttoBroker Carrefour

 

Otto Broker Real 1 Timisoara

Carrefour Colentina

Otto Broker Carrefour Colentina

Carrefour Asigurari

Agentie OttoBroker Auchan

 

Asigurari Iasi

Agentie Auchan Titan
Adresa: Bd 1 Decembrie 1918, nr. 33A
Tel: 0727 277 499
E-mail: auchan.titan@ottobroker.ro
Carrefour Militari
Adresa: Autostrada Bucuresti - Pitesti km 11.4
Tel: 0732 940 303
E-mail: carrefour.militari@ottobroker.ro
 
Auchan Titan
Adresa: Bd 1 Decembrie 1918, nr. 33A
Tel: 0735 205 589
E-mail: auchan.titan@ottobroker.ro
Carrefour Orhideea
Adresa: Splaiul Independentei nr. 210-210B
Tel: 0735 347 039
E-mail: orhideea@ottobroker.ro
 
Agentie Gheorghe Titeica
Adresa: Str. Gheorghe Titeica nr.144-146
Tel: 0726 141 492
E-mail: office@ottobroker.ro
Cora Pantelimon
Adresa: Soseaua Vergului nr. 20
Tel: 0735 347 053
E-mail: cora.pantelimon@ottobroker.ro
 
Carrefour Colentina
Adresa: Soseaua Colentina nr. 426-426A
Tel: 0726 141 489
E-mail: colentina@ottobroker.ro
Cora Lujerului
Adresa: Bd. Iuliu Maniu nr. 19
Tel: 0725 800 578
E-mail: cora.lujerului@ottobroker.ro
 

Agentie Carrefour Colosseum
Adresa: Soseaua Chitilei nr.284
Tel: 0725 151 347

E-mail:carrefour.colosseum@ottobroker.ro

Agentia Carrefour Feeria
Adresa: Soseaua Bucuresti –Ploiesti nr.44A
Tel: 0735 347 038
E-mail: feeria@ottobroker.ro

 

Auchan Vitan
Adresa: Calea Vitan, nr. 236
Tel: 0731 496 582

E-mail:auchan.vitan@ottobroker.ro

Promenada Mall
Adresa: Calea Floreasca, nr. 246B
Tel: 0735 20 81 81

E-mail:promenada@ottobroker.ro
 

BACAU

   
Agentie Bacau
Adresa: Mihai Viteazu, nr.8, etaj 1, camera 4
Tel: 0740 768 020
E-mail: cristina.pojum@ottobroker.ro


 

BRASOV

   
Carrefour Brasov
Adresa: Calea Bucuresti nr. 107
Tel: 0725 800 570
E-mail: carrefour.brasov@ottobroker.ro
Carrefour Brasov Magnolia (Express)
Adresa: Crisului nr.18, Centrul Comercial Magnolia
Tel: 0735 205 596
E-mail: carrefour.magnolia@ottobroker.ro
 
Agentie Auchan Coresi
Adresa: str. Zaharia Stancu, nr. 1, Coresi Shopping Resort
Tel: 0724 588 294
E-mail: coresi.brasov@ottobroker.ro
   

CALARASI

   
Agentie Calarasi
Adresa: Strada Grivița, nr. 106
Tel: 0723 512 118
E-mail: aurelia.dorde@ottobroker.ro
   

CONSTANTA

   
Carrefour TOM
Adresa: B-dul Tomis nr. 391
Tel: 0735 347 045
E-mail: ct.tom@ottobroker.ro
Agentie Carrefour TOM
Adresa: B-dul Tomis nr. 391
Tel: 0725 346 922
E-mail: ct.tom@ottobroker.ro
 

Constanta Auchan
Adresa: Șoseaua Mangaliei nr. 195 A
Tel: 0735 347 043
E-mail: ct.real@ottobroker.ro

   

DAMBOVITA

   
Agentie
Adresa: Comuna Tartasesti,sat Baldana, str Tepes Voda Ikon Nr. 31
Tel: 0727 777 956
E-mail: doinita.constantin@ottobroker.ro
   

FOCSANI

   
Carrefour Focsani
Adresa: Calea Moldovei nr. 31
Tel: 0725 800 574
E-mail: carrefour.focsani@ottobroker.ro
   

GALATI

   
Auchan Galati
Adresa: Bd. Galati nr. 3A
Tel: 0735 347 040
E-mail: auchan.galati@ottobroker.ro
   

IASI

   
Carrefour Felicia
Adresa: Baza 3, Str. Bucium nr. 36
Tel: 0735 347 041 / 0724 588 290
E-mail: is.felicia@ottobroker.ro
Agentie Iasi Felicia
Adresa:Baza 3,str Bucium nr. 36
Tel: 0731 791 555
E-mail: is.felicia@ottobroker.ro
 

PITESTI

   
Auchan Pitesti
Adresa: Comuna Bradu, Sat Geamana DN 65B
Tel: 0735 205 593
E-mail: auchan.pitesti@ottobroker.ro
Agentie Auchan Pitesti
Adresa: Comuna Bradu, Sat Geamana DN 65B
Tel: 0735 205 593
E-mail: auchan.pitesti@ottobroker.ro
 

PLOIESTI

   
Carrefour Ploiesti
Adresa: DN 1B, Km 6, Comuna Blejoi
Tel: 0725 800 571
E-mail: carrefour.ploiesti@ottobroker.ro
Kaufland Ploiesti
Adresa: Soseaua Vestului nr. 9
Tel: 0735 205 592
E-mail: kaufland.ploiesti@ottobroker.ro
 

RAMNICU VALCEA

   
Carrefour Market
Adresa: Str. Doctor Hacman nr. 29 A
Tel: 0735 205 594
E-mail: carrefour.valcea@ottobroker.ro
   
În curs de procesare...